هدیه تبلیغاتی ، هدایای تبلیغاتی : ساک پارچه ای تبلیغاتی ویژه فروشگاه ها و شرکت در نمایشگاه
 

ساک پارچه ای

هديه تبليغاتي
یک هدیه تبلیغاتی می تواند ساک پارچه ای تبلیغاتی باشد ; جنس این ساک پارچه ای از نوع پلی پروپیلن (P.P) میباشد که به پارچه بدون بافت یا سوزنی نیز معروف هستند . از مهمترین ویژگی های آن استحکام ،با قابلیت شستشو می باشد .مچنین در تولید این ساک دستی از دوخت آلتراسونیک استفاده شده و دسته های بلند و محکم آن وزن بالایی را میتواند تحمل کند .

 

پوشه دکمه دار پارچه ای

پوشه دکمه دار پارچه ای

پوشه دکمه دار پارچه ای

جایگزین مناسبی برای پوشه های پلاستیکی قدیمی با تنوع و ترکیب 2 رنگ قابل شستشو و قابل بازیافت و امکان چاپ تبلیغات شما

از این پوشه ها میتوانید برای قرار دادن مدارک و یا بعنوان یک هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت استفاده کنید

 

زیرانداز مسافرتی (هدیه ویژه)

هديه تبليغاتي

هديه تبليغاتي

جدیدترین هدیه تبلیغاتی گروه پارسه زیر انداز مسافرتی می باشد که ابعاد زیر انداز 150 * 200 سانتی متر 4لایه و ضد آب می باشد . هر زیر انداز دارای کاور مخصوص با امکان چاپ تبلیغاتی می باشد .قیمت مناسب و پر کاربردی بودن این محصول برای عموم مردم باعث شده تا به یکی از پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی تبدیل شود .توجه : امکان گلدوزی لوگو بر روی خود زیر انداز نیز با افزایش مبلغ مربوطه نیز امکان پذیر می باشد !

هدایای تبلیغاتی پارسه

روند سفارش ساک پارچه ای - پارسه

در تولید ساک پارچه ای 9 سایز بصورت استاندارد تعریف شده اند به گونه ای که نیازهای مختلف را برآورده سازند در هر سطر از جدول مشخصات متفاوتی از ساک پارچه ای را مشاهده میکنید . این مشخصات شامل گرماژ پارچه ، نوع دسته ، عطف و ابعاد (عرض ، طول ) میباشند . این مشخصات درصورتی که تعداد سفارش شما بین 1000 تا 4000 عدد باشد میبایست از سایز های استاندارد انتخاب خود را انجام دهید . هر سایز در بیش از 12 رنگ دارد که شما به ازای انتخاب هزار عدد یک رنگ را میتوانید انتخاب نمایید .

 

نام رنگ ها ترتیب :

رنگ بندی ساک پارچه ای

 

چنانچه سفارش ساک پارچه ای بیش از 4000 عدد را داشته باشید میتوانید غیر از سایز خاصی را سفارش دهید .
برای رنگ چاپ بهتر است با کارشناسان و طراحان مجموعه مشورت نمایید تا با توجه به تجربه ای که در چندین سال حاصل شده است بهترین انتخاب را داشته باشید . زیرا ترکیب بعضی رنگ های چاپ با رنگ ساک دستی دید مناسبی نخواهد داشت .
سپس طرح خود را از طریق تلگرام و یا ایمیل ارسال مینمایید . همچنین درصورت نیاز میتوانید کار طراحی را بصورت رایگان به ما واگذار نمایید .
پس از صدور و تایید پیش فاکتور ساک پارچه ای بصورت میانگین یک هفته برای تولید و تحویل زمان نیاز است .
در نهایت پس از اماده سازی امکان ارسال سفارش به هر نقطه از کشور امکان پذیر می باشد که هزینه تحویل بار بر عهده سفارش دهنده خواهد بود ولی در فاکتور لحاظ نمیگردد و در هنگام تحویل بار مستقیما با باربری تسویه میگردد .

پاکت پارچه ای

اطلاعات تماس

تماس با گروه تبلیغاتی پارسه
 
 
 
آدرس کارخانه : استان اصفهاناصفهان - کیلومتر 3 جاده حبیب آباد - کوی خطوط بار - پلاک 20
 
شماره تماس : 03135492433 ساعات پاسخگویی :  8 صبح الی 5 بعد از ظهر
مدیریت فروش : 09131148237  (شهیدی)   شماره فاکس : 03135492249
-----------------------------------------------------------
آدرس ایمیل : هديه تبليغاتي
 

گروه تبلیغاتی پارسه بزرگترین تولید کننده هدیه تبلیغاتی در استان اصفهان

هدایای تبلیغاتی ، ساک پارچه ای ویژه فروشگاه ها و شرکت در نمایشگاه ، زیرانداز مسافرتی ، بسته بندی زیپ کیپ ، پیشبند تبلیغاتی ، کاور سررسید،